Εφημερίδες

 

Επισκέπτες

2255861
ΣήμεραΣήμερα392
ΕβδομάδαΕβδομάδα4949
ΜήναςΜήνας16964
ΣυνολικάΣυνολικά2255861
Μεγαλύτερη 11-15-2016:1971
Statistik created: 2017-03-26T16:06:21+03:00

Συνδεδεμένοι τώρα

Έχουμε 103 επισκέπτες συνδεδεμένους

Φύλλο Μισθοδοσίας

http://www.army.gr/default.php?pname=anfm.gr&

Εορτολόγιο



O Καιρός

Φαρμακεία

http://www.fsa.gr/duties.asp

Θέματα Προσωπικού
ΕΠΑΝΑΚΡΙΣΕΙΣ-ΑΝΑΚΛΗΣΕΙΣ PDF Εκτύπωση E-mail
Παρασκευή, 20 Μάιος 2011 09:32

Η σχετική Υπουργική απόφαση ΕΔΩ

Τελευταία Ενημέρωση στις Πέμπτη, 02 Ιούνιος 2011 00:17
 
Απάντηση ΥΕΘΑ επί σχετικής Ερώτησης για καταβολή ΒΕΑ PDF Εκτύπωση E-mail
Τρίτη, 10 Μάιος 2011 11:48

Σε απάντηση της σχετικής Ερώτησης που κατέθεσε ο Βουλευτής κ. Λευτέρης Αυγενάκης, με θέμα «Καταβολή Βοηθήματος Επαγγελματικής-Οικογενειακής Αυτοτέλειας στα παιδιά των Αστυνομικών και Στρατιωτικών», γίνονται γνωστά τα εξής:

 

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 16 Μάιος 2011 10:04
Περισσότερα...
 
Απάντηση ΥΕΘΑ για τα Μετοχικά Ταμεία των Ε.Δ. PDF Εκτύπωση E-mail
Τρίτη, 10 Μάιος 2011 09:32

Σε απάντηση της σχετικής Ερώτησης και ΑΚΕ που κατέθεσαν οι Βουλευτές κ.κ. Θοδωρής Δρίτσας, Λαφαζάνης Παναγιώτης και Δημήτρης Παπαδημούλης, με θέμα «Συνένωση Μετοχικών Ταμείων των Ενόπλων Δυνάμεων», γίνονται γνωστά τα εξής:

 

Τελευταία Ενημέρωση στις Πέμπτη, 26 Μάιος 2011 01:13
Περισσότερα...
 
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΥΣ PDF Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 02 Μάιος 2011 23:27

Για λεπτομέρειες πατήστε ΕΔΩ

 
ΑΔΕΙΑ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ PDF Εκτύπωση E-mail
Κυριακή, 01 Μάιος 2011 14:46

Άδεια ανατροφής στο θήλυ και άρρεν μόνιμο και εθελοντικό στρατιωτικό προσωπικό. Για λεπτομέρειες πατήστε ΕΔΩ

 
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΒΕΑ-ΒΟΕΑ PDF Εκτύπωση E-mail
Τρίτη, 12 Απρίλιος 2011 08:22

Μετά τη συνάντηση μεγάλου αριθμού μερισματούχων του ΜΤΣ με τον Πρόεδρο του Ταμείου, την 23  Μαρτίου  2011, με θέμα την ενημέρωση για το ΒΕΑ, εκδόθηκε η παρακάτω ανακοίνωση (πατείστε ΕΔΩ). Επί του θέματος σχετικές προτάσεις έκανε η ΠΟΣ από 28 Μαρτίου 2011. (Πατείστε  ΕΔΩ )

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 12 Απρίλιος 2011 17:42
 
ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΕΤΩΝ ΜΤΣ PDF Εκτύπωση E-mail
Τρίτη, 12 Απρίλιος 2011 08:00

Με το υπ’ αριθ. 17/4/2-9-2008 Πρακτικό του Δ.Σ./Μ.Τ.Σ. παρέχεται η δυνατότητα στους μερισματούχους του Ταμείου να προβαίνουν σε αναγνώριση ετών, βάσει των διατάξεων του άρθρου 1 του Ν.2913/2001, όποτε το επιθυμούν, χωρίς πλέον να υφίσταται η ετήσια προθεσμία από την ημερομηνία που αυτή (η προς αναγνώριση υπηρεσία) αναγνωρίσθηκε συντάξιμη. Η προβλεπόμενη κράτηση (4%) για την ως άνω αναγνώριση αποφασίστηκε ότι θα προσδιορίζεται επί των αποδοχών (Βασικός Μισθός + ΕΧΥ) του χρόνου υποβολής της σχετικής αίτησης, η δε χορήγηση του αυξημένου μερίσματος δεν θα ανατρέχει αναδρομικά πέραν του ενός (1) έτους , από την ίδια ως άνω ημερομηνία (υποβολή της σχετικής αίτησης ), βάσει της διάταξης του άρθρου 1 παρ 16 του Ν.Δ.4198/1961. 

 
<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 3 4 5 6 Επόμενο > Τέλος >>

Σελίδα 5 από 6